Wątek: Ogame
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2005, 17:26   #10
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja aktualnie powróciłem do gierki teraz gram tylko na uni30, ale i niedawno zrezygnowałem z konta na uni33, które to było w najsilniejszym sojuszu (Legend) a sam byłem 227(kiedy przestałem grać). Przestałem, bo aby dorównywać najsilniejszym z sojuszu, a nawet aby z niego nie wypaść trzeba było siedzieć ok. 10h dziennie, a to nie dla mnie
Kiedyś grałem jeszcze na angielskim ogame-ie, mówie wam banał nie wiem czemu, ale anglicy wcale nie potrafią w to grać. Najwyzsze miejsca zajmowały polskie sojusze i polscy gracze.

Pozdrawiam.
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem