Wątek: Black Mirror
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2005, 22:23   #1
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
Black Mirror

Dziś dostałam w prezencie grę pt "Black Mirror" , więc postanowiłam założyć tutaj nowy temacik.
Pomimo, że nie przepadam za grami przygodowymi, ta jakoś mnie przyciągnęła. Na pudełku można przeczytać :
Cytat:
Samuel Gordon ( główny bohater gry), po wielu latach powraca do swojej rodowej posiadłości w Anglii. Zmora przeszłości, jak odbicie w lustrze, znaowu zaczyna zakłócać spokój Gordona. Jego dzieciństwo okrywa mroczna tajemnica... Czy uda mu się- po latach- stanąć oko w oko z przeszłością i odkryć głęboko skrywany sekret swojego rodu? Makabryczną prawdę, której korzenie tkwią jeszcze w średniowieczu. Jakie zło może kryć się w zakamarkach ludzkiej duszy?
Przekonaj się sam...
Myślę, że gra jest na każdą kieszeń (19,99zł), a i grafikę ma bardzo ładną. Fabule też nie mam nic do zarzucenia i jeszcze jedno, chyba najważniejsze: fabuła, której również nie mogę nic zarzucić. Grze towarzyszą różne strraszne odgłosy, nadają grze mroczny klimat, którego mogą pozazdrościć niektóre horrory.
Mam nadzieję, że wypowie się na ten temat więcej osób niż w temacie pt. Tibia
Pozdrawiam
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem