Wątek: Komiks
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2008, 19:38   #1
kayas
 
Reputacja: 1 kayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwu
Komiks

cudow sie nie spodziewam, ale spróbowac warto.
Szukam rysownika do komiksu, w kanwie fantasy. Mam ogólny zarys fabuły i próbkę scenopisu. Kliamt byłby mroczny, ale w trochę innym ujęciu niż zazwyczaj to bywa. Fabuła może nie aż tak oryginalna, ale sądzę zę chwytliwa. Świat: bezpośrednia Europa średniowieczna, z dodadniem paru elementów fantyki, np. stworów. Bez czarów i innych raz humanoidalnych. W skrócie: szeregowy najmita Inkwizycji niechcący, przez swoją tragiczną przeszłosc, wplątuje się w dośc sporą sprawę, wchodzi w pradę paru wampirom, demonom itp... Postać bezsprzecznie zła, choć uważa się za zbawiciela świata.
Będzie sporo nawiązan to ówczesnych wierzeń, z uwzglednieniem lokacji. Bedzie troche klasycznych dla gatunku elementów, które mozna uznać za "oklepane", ale mam nadzieje ze uda sie je uoryginalnic.
 
__________________
Chcesz grać,a le nie znasz systemu WFRP II?
Szkoda, co?
Wal na 7704220 i opowiedz o postaci, zmienimy ja na liczby!
kayas jest offline