Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2008, 14:40   #7
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
Ravanos spokojnie przejrzał wręczone mu przez żołnierza mapy. Nie analizował ich na razie, na to czas będzie później. Skinął żołnierzowi powoli głową.

-Dobrze wykonałeś swój obowiązek żołnierzu, mam nadzieje że łaska Imperatora cię nie opuści. Jeśli chodzi o mnie to otrzymałem wszystko czego chciałem. - spojrzał na Astartes - A ty bracie masz jakieś potrzeby do zaspokojenia? Jeśli nie, to chyba możemy ruszać do kapsuły desantowej.

- Ah i tak na przyszłość żebyś wiedział bracie-Marines, celem Inkwizycji jest odnajdywanie prawdy i niszczenie wrogów Imperium Ludzkości, a konkretniej w przypadku mojego Ordo - nikczemnych kultów, nielicencjonowanych psioników oraz innych spiskowców a nie palenie Imperatorowi ducha winnych żołnierzy za to że nie mają zawiązanych butów.
 
Macharius jest offline