Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2008, 17:55   #9
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
Inkwizytor uśmiechnął się pod nosem. Naprawdę zaczynał lubić tego pyskatego i agresywnego Astartes. Spakował mapy do wiszącej przy pasie sakwy i ruszył za nim starając się dotrzymać kroku potężnemu wojownikowi.

- Proszę, proszę, nie wiedziałem że prosty wojownik Imperatora będzie znał dwie filozofie radykalną i purytańską Inkwizycji. Naprawdę godna podziwu wiedza. Może i masz przekonania jakie masz drogi Cahirze, i nie zaprzeczę że świetnie pacyfikujecie wrogów ale warto by było też żebyś pamiętał że wiele wojen by wybuchło gdyby nie sekretne działania Inkwizytorium. Żeby dać przykład, wspomnę tylko Incydent z Bravex który miał miejsce dwa miesiące temu, gdyby nie interwencja mojego brata z Ordo Xenos Janosa Aureusa to całą planetę przejąłby ohydny kult genokradów. I kto wie czy wasza interwencja nie była by teraz potrzebna tam a nie tu. A przyznasz mi że przyjemniej i łatwiej walczy się z mutantami niż tymi wszetecznymi obcymi.

Może nasza wspólna misja przekona cię że działania Inkwizycji mają na celu tylko i wyłącznie uratowanie ludzkości przed splugawieniem mocami Ciemności czy też korupcją sączącą się z rok podłych xenos.
 
Macharius jest offline