WÄ…tek: Komiks
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2008, 18:14   #10
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Inkwizycja to organ ścigania i sądownictwo w jednym. Sąd-policja Kościoła katolickiego. Nie było tak? Jeżeli powiecie, że nie to byście właśnie moglibyście być uznawani za heretyków i w średniowieczu mogli byście być spaleni na stosie.
Jeżeli mnie pamięć nie myli to Inkwizycja zajmowała się polowaniem na heretyków i czarownice, a częstym testem na to czy kobieta jest czarownicą, było związanie i wrzucenie do rzeki. Wypłynie-czarownica, nie wypłynie, kobieta. Zazwyczaj były to kobiety. To było bardzo dobre ze strony Inkwizycji. Należą im się medale za to, bo były to czyny zbożne.
Wszelkich ludzi, którzy nie zgadzali się z dogmatami kościoła katolickiego najzwyczajniej w świecie tępiono. To nie prawda? Nie ma dowodów? Cóż, większość źródeł się myli....

Komiks. Rozejrzę się i jakbym kogoś znalazł to dam znać i przyślę tutaj lub skontaktuję bezpośrednio przez maila.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline