Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2008, 21:44   #9
Bilbin

Bilbin's Avatar

Dobra po kolei.
Arcagnon: Magia jest pojęciem dość względnym. Zaklęcia i jej typ ustalasz sam jako gracz ja mogę najwyżej zweryfikować pewne zaklęcia. Ogółem wykluczam magię wpływającą na samych ludzi w sensie ich kontroli, a także bardzo silne zaklęcia bojowe. Poza tym, coś takiego jak wezwania czy magiczni szpiedzy mogą być jak najbardziej na miejscu. Proszę jednak, nie przesadzać z liczbą zaklęć.

adurell:
1. Wydaje mi się, że na razie trzech graczy w zupełności wystarczy, z czasem jeśli zobaczę, że gra apetycznie się rozwija wprowadzę rekrutację dodatkową, a nowi gracze będą zaczynać u boku starych.
2. Tak, to dość istotny problem. Moja skleroza nie pozwoliła na opisanie go w pierwszym poście. Więc ustalmy, że gracze mają dwojaki sposób pisania. Wydarzenia publiczne (udział w bankietach, udanie się dokądś) a także czynności codzienne piszą oni w postach na forum. Wszelkie działania, które są ukryte przed innymi graczami proszę wysyłać na PW, ale muszą być one powiązane z działaniami oficjalnymi (np. jeśli deklarujesz się, że udajesz się na przyjęcie a w rzeczywistości idziesz spacerem przez środek rynku, nie wmówisz nikomu, że byłeś jednak na bankiecie albo chory). Także skutki działań nieoficjalnych, tych których gracze nie będą mogli odkryć będę przesyłał na PW.
3. Może to dużo, ale prosiłbym o 3 posty na tydzień.
4. Nie, raczej wykluczam grę wampirem.

Bilbin jest offline