Wątek: Ostatni Żyd
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2008, 15:19   #3
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Mam wrażenie że osoba komentująca niezbyt lubi ironie co odbiło się na kilku komentarzach.
Rozbicie niektórych kawałków na czynniki pierwsze i rady w których wynikać ma „nowy, lepszy i jedyny słuszny sposób spisania tegoż tekstu” niezbyt podobają się mej osobie.

Dobra, koniec tego co firmowało stwierdzenie „Liberum! Veto!” lecz pora na przyznanie racji w pewnych momentach.
Tak, faktycznie cały tekst był spisany w nocy. Dokładnie rzecz biorąc około 3.00 kiedy to zainspirował mnie nazwa przedstawienia teatralnego - „Ostatni Żyd”. Tak to się odbywało pisane z Worldem który można postawić za wzór wrednych korekt
Co nie zmienia faktu że kiedyś faktycznie będzie trzeba siąść nad tym tekstem, i nad Bolską, zając się korektą oraz zmienić w pewnym stopniu treść. Przykładowo zakończenie tego tekstu miało być trochę inne, bardziej rozbudowane. Lecz w tym momencie dopadła mnie senność.
Niemniej dziękuje za uwagi.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem