Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2008, 22:29   #1
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Talking Wrocławskie spotkanie LIczowe

Witam, mam przyjemność zaprosić w imieniu moim i Hawka (tak Hawki wiemy o twoim AA),na małe spotkanie we Wrocławiu w ten weekend,znaczy się w piątek wieczór. Już kilka razy były organizowane takie nieoficjalne, a teraz wpadliśmy na pomysł by was wszystkich, mieszkających we Wrocławiu lub okolicach zaprosić. Zwyczajowo spotykamy się w pubie/barze "Dziekanat" znajdującym się na parterze stołówki Politechniki, gdzie atmosfera całkiem przyjemna a napoje tanie.

Być może to zapoczątkuje jakiś cykl takich spotkań,nie wiemy.Wiem natomiast, że w piątek około 18 będziemy tam ja i Hawk.

Czekamy na jakieś info odnośnie chętnych,nieletni nie piją alkoholu ma się rozumieć.

Pozdrawiam merill.

PS.Lisie a Ty w ten piątek jesteś we Wrocku?
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline