Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2008, 23:57   #4
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sekal Zobacz post
Cóż, dziwią mnie te hurraoptymistyczne oceny tej gry. Jest ładnie, jest pięknie, jest super. Tak. Jest super nudno! Kupić jednostki - walczyc - walczyć - kupić jednostki - zginać - kupić jednostki - walczyć. Toż to nuda! Może bawić przez pierwsze kilka godzin, ale potem monotonia rozgrywki zabija dla mnie tą grę. I nie ma tu porównania do HoM&M, bo nie ma tu rywalizacji. Kompletnie. Tu jest tylko zabijanie kolejnych potworków, kiedy to zrobisz to Twoja sprawa. Heroesów napędzała rywalizacja z graczem komputerowym lub co jeszcze lepsze - z graczem żywym. Do dziś pamiętam jak w 1 czy 2 młóciło się ze znajomymi przez cały dzień przy 1 kompie.
Zgodzę się co do tego, że wadą jest że nie można pograć w kilka osób. Co do reszty no to niestety, gdyby herosi użyli choć połowę tego co wprowadziło KB wtedy można by mówić o odrodzeniu się serii...
Uwielbiam herosów i do tej pory gram w trójkę jednak nie można tu mówić o monotonni bo te walki będące faktycznie istotą gry są tak ciekawe, że ciężko tu o nudę chyba że ktoś gra nie zwracając uwagi na dialogi, fabułę i walczy nie zastanawiając się nad taktyką wtedy walki rzeczywiście mogą nudne.. no i dodatkowo za trudne, ale każdy ma swój gust. Nie ma strony gospodarczej i dlatego gra przypomina RPG dużo bardziej niż herosi. Z jednej strony wada z drugiej zaleta. Gdyby tylko ktoś zrobił wersję multi...
Co do punktów ruchu.. to jednak są one nazywane punktami akcji z tymże każdy atak czy otworzenie skrzyni lub tym podobna czynność pochłania je wszystkie. Odkryłem dopiero co czar który pozwalał mojej kawalerii na zwiększenie tych punktów i tym samym drugi atak w ciągu tury, jednak na początku gry ciężko o jego znajomość.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 12-01-2009 o 19:04.
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem