Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2008, 20:51   #1
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Kurs szybkiego czytania i efektywnej nauki

Do trzech razy sztuka, jak to powiadają, lecz tym razem jestem tutaj z przymusu.
Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Może ktoś był na takim kursie? Czy taki kurs rozwija tylko humanistyczne możliwości, czy także może pomóc rozwinąć się matematycznie czy fizycznie?
Ja osobiście się na tym nie znam, a chciałbym pójść na coś takiego.

Jednakże kurs szybkiego czytania i efektywnej nauki to jedno. Ja myślę dodatkowo o pewnym warsztacie "Angielski raz na zawsze". Podobno ten kurs uczy podejścia oraz właściwego sposobu nauki języków obcych, które nie są wschodnie (np. chiny).
Co o tym sądzicie? Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat, bo to trochę kosztuje, a ja nie chciałbym wyrzucić tylu pieniędzy w błoto.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline