Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2008, 19:11   #2
echidna
 
echidna's Avatar
 
Reputacja: 1 echidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemu
Dziwna ta rekrutacja. Po pierwsze skoro podałeś trzy stopnie bycia bogatym, to coś mi się wydaje, że wszyscy wybiorą najwyższy, bo po co sobie utrudniać no i oczywistym jest, że lepiej mieć niż nie mieć. Po drugie... konieczność kupowania niektórych przedmiotów jest dziwna dość - na przykład okulary?! Po co komu okulary?! Idąc dalej... jak można sobie wyobrazić lekarza bez środków opatrunkowych, skalpela etc. To co ten lekarz niby robi na co dzień? Żłopie piwo w barze? A cena alkoholu to mnie rozbawiła... 20 funtów za litr to jest jakieś 100 zł. czysty spirytus kosztuje jakieś 20 zł za litr. Coś mi się wydaje że w XIX wieku cena nie mogła być 5 krotnie wyższa. Technologia wyrobu alkoholu znana jest przecież od dawna. :P No ale wracając do rekrutacji... po pachy się uśmiałam czytając o plastikowych pojemnikach. Plastik to wynalazek XX-wieczny. W XIX wieku to szkło, metal, ew. drewno.

Podsumowując... sesja taka sobie. Nie zgłaszam się.
 
__________________
W każdej kobiecie drzemie wiedźma, trzeba ją tylko w sobie odkryć.
echidna jest offline