Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2008, 15:39   #5
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Dzięki wielkie za rady Zdecydowałem się pójść na to
Na szybkie czytanie również, bo może mi się przydać chociażby do historii do powtórzenia czy jakoś tak
Jednak co do kursów językowych, to jeszcze się zastanowię, żeby niepotrzebnie pieniędzy nie wydać.

Jednakże ja nie jestem w najlepszej szkole, a chcę się dostać na sgh. Do tego potrzebna mi matura rozszerzona z matematyki, rozszerzona z angielskiego, podstawowa z drugiego języka (tutaj niemiecki) oraz podstawowa z historii lub WOSu. Nie wspominam już o polskim.
Mam koszmarną nauczycielkę matematyki, genialnego historyka. Z języków nie idzie mi najlepiej, a raczej średnio.

Dlatego mam kolejne pytanie. Czy jest jakiś kurs pokrewny do szybkiego czytania czy efektywnej nauki, jednakże ukierunkowany na matematykę, angielski i niemiecki?
Słyszałem też o kursach, które dają później dokument i dzięki temu papierkowi jest się zwolnionym z matury przykładowo z angielskiego.
Ogólnie potrzebuję sporo pomocy
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline