Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2008, 21:15   #6
Michalius
 
Reputacja: 1 Michalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodze
Z tego co mi wiadomo nie ma takich kursów które zwalniają z matury. W ogóle, jedyne co zwalnia z pisania matury (i jednocześnie sprawia że uznają że masz max punktów) to bycie laureatem ogólnopolskiej olimpiady - ale wtedy przecież matura to pestka Są jednak kursy językowe które przygotowują Cię do zdobycia certyfikatu międzynarodowego (z angielskiego - FCE i CAE, ten pierwszy jest na poziomie bliskim do matury na poziomie rozszerzonym). Tu jednak nie pomogę w dokonaniu wyboru "czy warto", od gimnazjum chodzę do bilingwalnej klasy, problemy z angielskim mnie nie dotyczyły.

Natomiast co do matematyki... No tutaj również nie wiem czy są jakiekolwiek kursy które mogą ci pomóc w nauce. Mój nauczyciel powtarza że jedyne co może nas przygotować do matury to robienie ogromnej ilości zadań. Dla mojego brata i jego klasy sprawdziło się, każdy chyba miał wynik powyżej średniej krajowej. Byleś miał z kim konsultować zadania gdy nie umiesz, i by ktoś sprawdził czy masz dobrze
 
__________________
if (Youre_Happy && You_Know_It)
{
Clap_Your_Hands;
}
Michalius jest offline