Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2008, 21:29   #7
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Tak, tak jedynie machanie zadań pomaga. Proponuję zaopatrzyć się w zbiór zadań z rozwiązaniami i machać codziennie po kilkanaście ;] Wiem sadyzm, ale moi znajomi, obecnie na sgh, tak właśnie robili.

Michalius matura rozszerzona jest podobna, ale trochę trudniejsza od FCE czyli brytyjskiego First'a. Przynajmniej tak mi mówiono i tak było na mojej maturze.

Co do matury z WOS'u i Historii. W zeszłym roku WOS był bardzo prosty - tak mi mówiła osoba, która zdawała jeszcze wcześniej - a wtedy skarżyła się na poziom znów wysoki. Z Historii dwa lata temu zęby można było nadłamać nad tematami wypracowań, ale jak się domyśliło, o co im (egzaminatorom) właściwie biega, to tematy dało się przełknąć. Mówię o maturach rozszerzonych. Nie wiem jak w zeszłym to wyglądało, nie znam nikogo, kto by zdawał historię

Zwykle egzaminy mają wahanki raz trudne trudne, raz zdaje się je bez problemu, jakby nie mogli ich po prostu wyśrodkować, ech...


I ode mnie to chyba tyle, wiem że robię mały offtopic, ale mogę co do tematu dodać, że kurs pamięci też dawno robiłam ale dobrze się daty zapamiętuję.

Milly jak się oznaczało 4 ? bo trzy to był znak a pięć bukiet ale za gonta nie mogę sobie przypomnieć 4 =='

Ale tak ogólnie muszę cię zmartwić Alaron. Korki korki korki albo samozaparcie i wkład własny w naukę. Siedzisz, czytasz i powtarzasz. Tylko systematyczność. Straszne słowo, ale do języków bardzo adekwatne. Niestety.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline