Wątek: Koszmar
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2008, 14:08   #7
Verax
 
Verax's Avatar
 
Reputacja: 1153 Verax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumny
Oceniłem tekst jako dzieło literackie, skoro zostało umieszczone to tu.
Jako tekstu literackiego komentować nie będę, bo uważam, że nie po to został stworzony i nie pobudki czysto artystyczne były impulsem do napisania tego tekstu.

Coś ode mnie.
Homeo to bardzo przygnębiający i zasmucający tekst, ale nie tak lirycznie zmuszający do przemyśleń i zadumy. Pozbawiający nadziei i nieco oburzający tekst w najczystszej postaci. Jednakże nie oznacza to, by teraz zacząć rozczulać się i ochować i achować.
Jesteś teraz na rozdrożu i od Ciebie zależy, co wybierzesz- wziąć się w garść, pomyśleć nad sobą i zacząć pracować nad sobą, by dążyć do tego by być lepszym. Św. Paweł mówi, że sztuka życia to znosić z miłością ciężar bliźniego i być jak najmniejszym ciężarem dla drugiego człowieka, jednocześnie.

Trzymaj się.
 
__________________
Bo nie wiemy co za tym dniem,
Za horyzontem, za dniem...
Verax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem