Wątek: Powrót Sithów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2008, 04:20   #5
homeosapiens
 
homeosapiens's Avatar
 
Reputacja: 1 homeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał Lord Vetinari Zobacz post
Mógłbyś podać jakiś wzór do zrobienia postaci. To zazwyczaj pomaga.
Profesja:
Umiejętności:
Historia:
Wygląd:
Rasa:
Płeć:
Wiek:
Wyposadzenie:

Tyle mi wystarczy, jeżeli chodzi o postać. Oczywiście nie zgodzę się na Gwiazdę Śmierci na wyposażeniu, badź na umiejętność pierdzenia mocą. Rozsądek i trzymanie klimatu powinny wam tu wystarczyć.

Cytat:
Napisał Keth Zobacz post
Czy jest określona strona mocy w której powinna zaczynać postać, jeżeli jest to postać związana z mocą?

Przez pojęcie postać początkowa mam nadzieję nie masz na myśli jakiejś konkretnej mechaniki, tylko osoby które nie będą zbytnio "przypakowane", czy "niezniszczalne"? Zwykłe szaraki ze świata gwiezdnych wojen. Przemytnik, złodziej, żołnierz, padawan. Tak?
Strony nie ma. Wł. fabularnie mogę się zgodzić nawet na rycerza jedi (max jednego), ale w walce to nie będzie mu pomagało. Jeżeli będzie jeszcze drugi jedi, to będzie to jego uczeń. Na kolejnych padawanów będzie czekało zadanie wyjaśnienia mi dlaczego nie są na Yeavinie 4 i kto pozwolił im tak daleko samemu latać.
 
homeosapiens jest offline