Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2008, 14:39   #3
baltazar
 
baltazar's Avatar
 
Reputacja: 1 baltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znany
Witam Waszmość Państwo!

Jeżeli mi Najświętsza Panienka zmysłów za grzechy nie odebrała. To widzę, iż nikt w tej Rzeplitej przelanej krwi szlacheckiej, krzywdy panieńskiej pomścić nie chce dopomóc. Przodki moje u Bramy Piotrowej furte by mi zawarli gdybym był ślepy i głuchy na takie niesprawiedliwości i występy. Tedy wiele się nie zastanawiając kreskę za przykładnym ukaraniem czerni swą dać muszę!

Poprawdzie to sesja wolna, jak na rozpoczynanie mojego grania na LI średnio mi w smak ale na krańcach Rzeplitej chętnie bym pohulał!!

Nim jednak przystąpię do Waszej Kompaniji (wielce osobliwej dodać muszę) i postać popełnię, pytań kilka mam:

nic nie wspominacie odnośnie częstotliwości pisania postów, jak to widzicie?

nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale w rekrutacji rezygnujemy z aspektów liczbowych KP? znaczy się robić postać ze współczynnikami czy nie?
 
baltazar jest offline