Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2008, 20:29   #9
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Highlander Zobacz post
Świat światem, ale ja raczej w sprawie postaci i rasy. Mianowicie...na jakiej zasadzie funkcjonują u Ciebie wampiry? Muszą chować się przez światłem dnia? Zabija je od razu? Sprawia ból? Czy też w świetle dnia stają się zwykłymi ludźmi? Jest dużo wersji tych stworów, więc chciałbym wiedzieć na co się porywam (prócz tego, ze z motyką na słońce :P).
Ja jako fan Wiedźmina w każdej sesji uznaję, że wszelkie pogłoski na temat słabości wampirów są ostro przesadzone (są niewrażliwe na światło słoneczne).

Cytat:
A jaka? Samopał czy peacemaker (że się tak wyrażę), bo dalej to już sięgać się nie ośmielam. Tak się pytam, profilaktycznie.
Samopał oczywiście.

Cytat:
Kłaniam się nisko. Sesja humorystyczna może być interesująca Jeśli nie masz nic przeciwko graczom którzy mają małą ilość kostek koło nicka, ale duże chęci i zapał i wolny czas ( czyt. przestojów nie robią) , to ja się piszę. I zapytuję się czy można grać takim hmmm kotołakiem, jak z morrowinda, bo widzę że są jaszczuroludzie, to może i dla kotołaka się miejscówka znajdzie
Graczy nie robiących przestojów zawsze witam z szeroko otwartymi ramionami. A miejsce dla kotołaka owszem, znajdzie się.
 
wojto16 jest offline