Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2008, 12:33   #10
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Gob1in
- czy konwencja przygody ogranicza miejsce przynajmniej aktualnego pobytu do Londynu? Czy też będzie można wziąć udział w wyprawie / zostać wynajętym itp. przez RGS w innym miejscu,
Merill napisał w tekście rekrutacji:
Cytat:
Przygotowanie ekspedycji i zebranie odpowiednich ludzi zlecam Komitetowi ds. Ekspedycji, niech wyślą listy rekrutacyjne także na Kontynent i za Ocean.
Zakładam więc, że komitet ten może posiadać informacje o ludziach zza Londynu, którzy byliby pomocni/chcieliby/etc wiąć udział w takiej wyprawie.

//Aschaar przyczajony w oczekiwaniu na ostrzał merill'a.

Pytanie drugie jednak mnie interesuje: czy postać musi pojawić się w "Londku"? Czy możliwe jest dołączenie do ekspedycji "po drodze" lub w Afryce? Po prostu - moja postać musiałaby wykonać drogę Bliski Wschód - Londyn - Kair, zamiast prosto do Kairu...

Pytania dodatkowe: jak dokładny ma być rys psychologiczny? Ile cech (głownych cech) ująć? Na ile dokładnie je opisywać? Czy możesz podać jakieś (jednakowe dla wszystkich) przykładowe sytuacje?

Języki wykluczają umiejętności? Czy znając perfekcyjnie angielski i francuski oraz bardzo dobrze arabski i niemiecki wykorzystałem cztery umiejętności, czy jedną (znajomość języków)?

Oficjalnie podnoszę łapę w tej rekrutacji...
 
Aschaar jest offline