Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2008, 20:46   #4
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Alexander Jonathan Ortega były Major USAFu i dowódca jednej z eskadr w słynnym 4 Skrzydle Myśliwskim. Pilot, który latał na F-15 w Afganistanie, Czadzie i Europie. Instruktor lotów i as myśliwski. Chyba jeden z niewielu ludzi, który nie kryje się ze swoimi wojskowymi osiągnięciami. Na palcu nadal nosi sygnet Akademie Sił Powietrznych. I chociaż nie dba już o stopnie, chociaż jest dezerterem, jest cholernie dumny z tego co zdołał osiągnąć w krótkim czasie.

Ma dopiero 27 lat, urodził się w Los Angeles i ma brata ... Jacka, z którym razem zdezerterowali. A dlaczego to zrobił? To nie twój interes brachu ... jasne? Poza swoimi osiągnięciami o wojsku nie rozmawia. Jest jednak inteligentnym i zabawnym facetem. Zna wiele dowcipów, potrafi rozkręcić dobre imprezy. Lepiej go jednak nie wkurzyć, wybuchy są zazwyczaj krótkotrwałe i szybko zostają zapomniane, ale jednak ... ta latynoska krew.




************
Jakby coś to mogę zostać liderem, przynajmniej w tym wypadku technicznym, bo fabularnie to już podczas gry wyjdzie jak nam się skrystalizuje. Miałbym również taką propozycję, aby każdy napisał co ze sobą zabrał (przydatnego dla ekipy bo o mundurach i takich sprawach nie ma tutaj sensu pisać ). Można byłoby wtedy stworzyć jakąś dobrą listę sprzętu. Kutaku czy moglibyśmy się dowiedzieć jaki sprzęt mają chodzący z nami enpece?

Ja osobiście mam mapy, gps, wodę, jedzenie i zestaw survivalowy, dlatego akurat z tych podobnych zaproponowanych przez Kutaka rzeczy bym zrezygnował. Mam jednak pistolet i niezbyt dużo amunicji, dlatego dodatkowym karabinem i ammo bym nie pogardził, ale jeżeli więcej osób ma ten problem, to możemy albo z tego zrezygnować, albo zakupić to w pakiecie.

Poza tym uważam, że wcześniej czy później przyda nam się laptop z oprogramowaniem, nie musimy go brać teraz, ale na pewno przyda nam się gdy będziemy się zbliżać do transportu.

Zgadzam się z merillem co do krótkofalówek, one mogą być całkiem pomocne, a co do fajek i alkoholu to skoro jesteśmy dezerterami to też nie powinniśmy nimi pogardzić, jeżeli na to się zdecydujemy to mamy po 7 punktach.

Kolejna sprawa transport, ja osobiście widzę to tak: albo duży albo żaden. Autobus albo ciężarówka i paliwo - jest gdzie spać w nich i podróż całkiem milsza. Jeżeli weźmiemy coś mniejszego, to albo musimy brać parę sztuk żeby wszyscy się zmieścili, albo używać tego tylko do przewożenia rzeczy czy jako zwiadu. W każdym razie jest to spory wydatek punktowy, dlatego albo poczekamy, albo jakoś inaczej spróbujemy skołować, chyba że będzie mocne "parcie" na transport. Chociaż ja osobiście bym zaczekał.

Nie pogardziłbym odbiornikiem wojsk NATO podsłuchiwanie ich może nam ogromnie ułatwić zadanie i pozwolić unikać nieprzyjemnych starć z nimi. 8 punkcików nie tanio, ale jeżeli zrezygnujemy z pojazdu to jeszcze nam trochę zostanie.

Sprawa innych: Dodatkowe informacje o transporcie brzmią dobrze, ale mając odbiornik NATO to możemy spróbować ich w ten sposób poszukać, albo przy użyciu laptopa czy czegoś. Możemy zaryzykować i wziąć NPC za 2 punkty i dodatkowe 100 dolców dla każdego. Pieniądze otwiera naprawdę wiele drzwi i można za nie jakieś ciekawe rzeczy kupić.

Dobra trochę długo . Jak pisałem wcześniej jeżeli damy tutaj trochę informacji o naszym sprzęcie będziemy mogli wybrać coś ciekawego. Przede wszystkim jeżeli będziemy mieli mało broni, to o nią trzeba zadbać. No ale zobaczymy

PS. Pozdrowienia dla całej ekipy
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline