Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2008, 23:07   #8
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Wyposażenie:

- M4/M203 – karabin szturmowy z celownikiem kolimatorowym i podwieszanym granatnikiem, do tego z 300 sztuk amunicji 5.56 mm, 5 granatów 40 mm

- M 24 z celownikiem optycznym, karabin snajperski,100sztukammo kal 7.62mm

- Colt 1911A3 – standardowy pistolet US Army Rangers, kal .45 apc

- nóż bojowy Farbain Sykes

- mundur z kamizelką taktyczną, maskowanie woodland

- kompas, noktowizor, zestaw map Polski północno-wschodniej i Ukrainy, racje żywnościowe, lornetka, zestaw farb maskujących, manierka z wodą, zestaw opatrunkowy,

- hełm taktyczny z maskownicą woodland






To co wypisałem to jest żywcem wyjęte z mojej kp,a skoro kutak nic nie mówił to znaczy, że chyba to mam. M4 mogę Ci użyczyć Hawk, w końcu jesteśmy braćmi. Mi wystarczy m24.




Co do dowodzenia, to w sumie może na Ciebie się zceduję Hawk, choć AJ jest młodszy, ale to w końcu on skończył studia.


Co do transportu to póki co można zrezygnować, proponowałbym wziąć może tak jeszcze coś z broni ciężkiej? Jakiegoś Javelina, albo Karla Gustava?
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline