Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2008, 00:41   #9
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Cytat:
Co do transportu to póki co można zrezygnować, proponowałbym wziąć może tak jeszcze coś z broni ciężkiej? Jakiegoś Javelina, albo Karla Gustava?
Przydało by się coś, by w czołgi kamieniami nie rzucać.
Kupowanie transportu można sobie na razie odpuścić. Złapiemy jakiegoś stopa w samej grze.
Ja bym jeszcze przypomniał wszystkim o zestawie kryzysowym, bo w sumie to tylko 3 punkty, a bez niego w kilku sytuacjach, będziemy zmuszeni wywiesić białą flagę.
Mapa by się też przydała.
Opatrunki można sobie odpuścić, bo jak co to was poskładam.

Co do uzbrojenia, to na dzień dzisiejszy mamy dwóch snajperów, jednego szturmowego i mnie we wsparciu. Przydało by się jakby ktoś wziął na siebie ciężki karabin, albo wyrzutnie rakiet.
I proponowałbym by każdy napisał w czym jego postać przoduje. Kto wie może mamy tutaj sapera, komputerowca lub japońskiego mistrza driftingu

Moja postać sprawdza się jako medyk i specjalista od walki wręcz. Strzelać raczej na bliską odległość, bo na większych dystansach brakuje praktyki.
Inne umiejętności w stopniu raczej przeciętnym.
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.
Lost jest offline