Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2008, 18:10   #1
Roslin
 
Roslin's Avatar
 
Reputacja: 1 Roslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwu
Smile Program do grania w rpg (pomysl)

E nie wiem, może ktoś będzie zainteresowany napisaniem wtyczki do gg czy konnekta, albo całego nowego programiku. do gry bo w sumie przemyślałem sprawę i o to co powinno mieć:

- generator kostek

- panel gracza
(karty postaci notatki, deklaracje itp itd) do wglądu dla tego gracza a on decyduje która postać ujawnić mg w raz z innymi notatkami, deklaracjami itp itp itd.

- panel mg
(dostęp do swoich graczy, sprawdzanie rzutów, odpisywanie na ich deklaracje itp itd)


- panel sesji
(dostęp dla wszystkich, ale pisać może tylko gracz i mg)
tu sie toczy rozgrywka

- Panel główny zęby było gdzie sie domawiać rejestrować itp itd

- Tylko wiadomo, ze problem jest tego rodzaju, ze nie wiem gdzie trzymać dane tych wszystkich użytkowników i ogólnie gdzie sesje by sie rozgrywały. Bo to tez jest problem.

a i ogólnie ja nie jestem informatykiem nie umiem tego zrobić i nie zapowiada sie żebym umila bo kształcę sie w innym kierunku, ale może ktoś kiedyś sie pokusi o napisanie takiego czegoś.

A jak będzie dobry to jestem gotów rzucić sie autorowi na wódkę i pewnie kilka innych osób tez by chciało ale żeby nie oszukiwać pewnie kokosów na tym nie zbije.
 

Ostatnio edytowane przez Roslin : 05-11-2008 o 18:45.
Roslin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem