Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2008, 22:33   #5
Keyci
 
Keyci's Avatar
 
Reputacja: 1 Keyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znany
Wyściskała i wycałowała tak dawno nie widzianego przyjaciela. Od razu zasypał ją lawiną pytań.

-Kasiu! Co tam u Ciebie? Matko, jak miło Cię widzieć-wyrzucił z siebie chłopak. -Nic się nie zmieniłaś kobieto! No, może trochę wyładniałaś! No powiedz wreszcie to, czego nie chciałaś mi powiedzieć przez telefon! Jesteś z nim? Aha, i powiedz co tam w Jaraczu. Słyszałem, że będziemy razem pracować, ze pomagasz pani Steranko w scenografii!!! - strzelał pytaniami jak karabin maszynowy.

- W Jaraczu wszystko w porządku. Udało nam się wystarać o dotacje finansowe z Unii, więc teraz wiesz... Wszystko się rozwija - mówiła to z uśmiechem na twarzy i wyczuwalną w głosie radością - A owszem... Będziesz musiał mnie znosić w swoim ulubionym miejscu. Miejmy nadzieję, że wytrzymasz, choć nad Tobą się znęcać nie będę.

Rozejrzała się w okół. Eweli ciągle nie było. Spojrzała na zegarek. Kurczę spóźnia się... A niby zawsze była to domena Marty... No i nie odbierała. Może coś się stało? Na jej twarzy pojawiło się zaniepokojenie.
 
__________________
..::Fushigi Gin Hikari::..
Keyci jest offline