Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2005, 23:26   #5
Ribesium
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
Regina

Regina odwróciła wzrok od postaci stojącej pod drzewem i przeniosła spojrzenie na współtowarzyszkę. Nie wiedziała, czy może jej zaufać. Poza tym ekstrawertyzm nigdy nie był jej mocną stroną. Teraz jednak padły pytania, na które należałoby choć częściowo odpowiedzieć. No i, jakby nie było, zawdzięczała Kamili kolację.
-Skąd jestem... w naszej sytuacji to dość dwuznaczne pytanie - uśmiechnęła się lekko. - Całe życie spędziłam tu, w Warszawie. Rozwijałam się i zmieniałam wraz z tym miastem. Obecnie zamieszkuję na jednej ze stacji metra. Fakt, dziś znalazłam się w tej okolicy przypadkiem. Dotarły do mnie pogłoski o zdrajcy naszego rodu, bezlitośnie mordującego swe ofiary. Chciałam sie nieco rozejrzeć, z czystej ciekawości. A dlaczego Ci pomogłam... sama nie wiem. Może dlatego, że jesteś jedną z nas. Więzy krwi zobowiązują - teraz roześmiała się już na głos - Ale może dokończymy naszą konwersację później. Zdaje mi się, że stojący pod drzewem mężczyzna nas obserwuje. - wskazała głową kierunek.
 
Ribesium jest offline