Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2005, 23:40   #6
Bladowicz
 
Reputacja: 1 Bladowicz ma wyłączoną reputację
Wiktor

- Zaiste ma Pani duszÄ™ odkrywcy.
Odpowiedział mężczyzna ironiczno-żartobliwym tonem, odstępując od drzewa i podchodząc spacerowym krokiem do kobiet.
- Mam na imię Wiktor. Przepraszam, że przeszkadzam w "posiłku". (znów ironiczny ton) Zastanawiałem się jednak jak w środku miasta chcecie bezpiecznie pozbyć się tego zewłoka?
Wiktor postąpił ostatni krok na drodze z cienia, wchodząc w nikłe dla śmiertelników promienie księżyca a tym samym ukazując się wam w pełni.
Jest wysokim, modnie ubranym młodzieńcem. Ma na sobie czarną marynarkę spod której wystaje wysoki szary golf, dodatkowo owinięty szalikiem spadającym aż do pasa. Dłonie zakrywa mu para cienkich, czarnych, skórzanych rękawiczek. Nogi zakrywają mu szare spodnie z kantem.
Rysy jego lekko zarumienionej twarzy są ostre. Rysujące się pod skórą kości policzkowe, wąskie usta, niewielki nos i głęboko osadzone oczy nadają mu zacięty wygląd. Włosy, krótkie i brązowe, postawione są niewielką ilością żelu na jeżyka. Gładka skóra wokół ust tworzy dołeczek po lewej stronie akcentując cyniczny uśmiech.
- Mam także nadzieję że mordowanie ludzi (nawet tak bazwartościowych jak ten przykład degeneracji społeczeństwa) nie jest waszym stałym zwyczajem. Już pozbycie się jednego ciała stanowi problem....... Mam nadzieje że macie jakiś plan?
 
__________________
I'm a person just like you
But I've got better things to do
Bladowicz jest offline