Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2008, 13:20   #7
kaufi
 
kaufi's Avatar
 
Reputacja: 1 kaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwukaufi jest godny podziwu
W ławce przed siedziało dwóch nastolatków. Głośno rozmawiali
- Słuchaj, a ta Alex to ma niezłą d***, nie?
- No niezła, niezła. K*** niech ta msza się skończy.
- Panowie, tutaj ludzie się modlą - zwrócił uwagę Tim.
- Spier*** frajerze! - jeden z nich się odpowiedział.
Tim nie wytrzymał i przyłożył pięścią prosto w łuk brwiowy młodzieńca. Siła ciosu była tak duża, że było dosyć dobrze słychać trzask a potem młodzieńca odlatującego na metr od ławki i zalewającego się krwią z pękniętego łuku brwiowego. Wszyscy zaniemówili.
- Następnym razem się zastanów gdzie jesteś, bo następnym razem mogę się nie opanować i cię zabić za taka zniewagę dla domu bożego. Gabriel zwinnie wyszedł z ławki, uklęknął, przeżegnał się i wyszedł ze świątyni.

Nagle z przejeżdżającego czarnego BMW padły strzały. Co jest?! krzyknął w duchu. Dzięki refleksowi Timmy uniknął lecących kul. Po chwili zauważył leżącą kartkę, wyrzuconą przez kierowce tamtego auta. Podszedł, podniósł ją i przeczytał:
- Niedługo się z Tobą policzymy, świętoszku. To były strzały ostrzegawcze, kolejne będą celne. Pozdrawiam XeXe. Co to za XeXe, trzeba się będzie wybrać do mistrza. pomyślał i od razu poczuł radość że będzie mógł przyczynić się do oczyszczania tego śmierdzącego heteryzmem świata.

Nagle z drugiej strony ulicy zaczął w jego kierunku iść jakiś ponury gość. Znowu ktoś czegoś chce, zaraz nauczę go żeby nie wtrącał się w nie swoje sprawy. Praktycznie nie ruszając ustami mężczyzna powiedział:
- Witam. Nie znasz mnie i ja nie znam ciebie; jest jednak coś co nas łączy... Xexe... Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Co ty na to? Że co ?!wyciągając zza paska balery i celując w oczy mężczyzny wyszeptał:
-A co możesz mi niby zaproponować oprócz dobrej zabawy?!
 
__________________
"because, if you confess with your mouth that Jesus is Lord and believe in your heart that God raised him from the dead, you will be saved."

Rom 10:9

Ostatnio edytowane przez kaufi : 06-11-2008 o 21:18.
kaufi jest offline