Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2008, 20:24   #2
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Łolabogarety, kocham Whose Line Pamiętam jeden odcinek z Whoopi Goldberg który mnie po prostu powalił no kolana i śmiałam się chyba z pół godziny po oglądnięciu Najbardziej lubię gry: zmiana ról, dwie kwestie, efekty dźwiękowe i misja niemożliwa. Boki zrywać. Zawsze jak sobie włączę jeden odcinek to na jednym się nie kończy Ryan Stiles i Wayne Brady są the beściak.

A co do improwizacji, to tak, zdarza mi się nawet często I myślę że nie najgorzej mi to wychodzi. Z tym że nigdy nie jest to zabawne, ale tez na ogół nie ma być
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline