Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2008, 11:18   #2
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Wchodzimy razem czy to znaczy że się znamy? Moje gg 4119451 - dla pozostałych graczy chcących odbywać rozmowy na gg, proszę o kontakt drugiego elfa. Co do pytań uwag wątpliwości, to właściwie miałbym jedno
wchodę do karczmy w nieznanym mi mieście...co ja tutaj robię? Ewnentualnie co ja mam tutaj robić? Czy jest to miasto na mojej drodze, czy z jakiegoś powodu docelowe. Bo nie wiem nawet czy mam rozmawiać o pozostaniu w mieście czy też o wyjeździe, a fakt że elfy nie usłyszały nic z historii opowiadanej w karczmie , ozmnacza że nie mają na razie pojęcia o sytuacji.

Bez dalszych info mój elf usiądzie w karczmie zamówi coś do jedzenia i opisze jak wygląda.

Potem będzie się zbierał dalej, chyba , że coś mu przeszkodzi. W obecnej chwili nie ma co zagadywać do ludzi a elfa który wraz z nim wkroczył do karczmy nie zna. Nie wie jaka dokładnie sytuacja w mieście bo nie słysał historii a nigdzie z tekstu nie wynika by jadąc do tego miasta coś o nim, wiedział. Jak już wspomniałem nawet nie wiem czy to docelowe miasto, czy tylko takie jedno po drodze w mojej podróy po Imperium. Jak mam rozmawiać z kimkolwiek ? Mogę co najwyżej zaśpiewać " I co ja robię tu ?? "
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 09-11-2008 o 11:25.
Eliasz jest offline