Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2006, 06:19   #11
Ceridian
 
Reputacja: 1 Ceridian ma wyłączoną reputację
Ceridian – Elf o wyjątkowo smukłej posturze. Jego długie blond włosy dobrze się komponują z ciemno - zielonymi oczami. Ubrany jest w stój podróżnika. Za pasem nosi długi miecz oraz sztylet, a zza pleców wystaje długi łuk i kołczan. Poza tym ma jeszcze torbę u boku.
„Ceri” - bo tak mówią na niego przyjaciele, jest z zawodu ochroniarzem, ale tylko z zawodu, tak naprawdę nie umiałby podążać bez ustanku za swoim pracodawcą i siedzieć cicho, a stanie przed jakąś bramą czy drzwiami całkowicie odpada. Tak wiec wyruszył w drogę do Nuln w poszukiwaniu łatwego zarobku i odrobiny przygody.


Ceridian podchodzi do chrustu zebranego przez przyjaciół, wyciąga z torby hubkę i krzesiwo po czym rozpala ognisko. Następnie bierze jeden ze śpiworów i kładzie się niedaleko.
Spoglądając na ludzi mówi:
Skoro wiadomo już że nie ma w pobliżu goblinów rozpaliłem ognisko
po chwili dodaje:
Proponuje zrobić jakieś warty, powiedzmy zmiana co 1h - jest nas siedmiu wiec każdy będzie miał tylko jedną zmianę. Obudźcie mnie za godzinę lub dwie - to zależy od was.
Kładzie głowę na ziemię i próbuje zasnąć

[ Dodano: 2006-01-02, 06:32 ]
Położył i zaraz podniósł z powrotem tak jak by cos właśnie do niego dotarło. Patrząc na Rodogora powiedział:
Ty chyba nas mylisz z wiewiórkami - szyszki, żołędzie ??
Ale jak chcesz to nie widzę problemu, podczas mojej warty mogę je nazbierać dla ciebie na śniadanie.
Jak się zdecydujesz to daj znać, a tym czasem dobranoc.
 
__________________
In Memoriam: "Zapolujemy na elfy? "
Ceridian jest offline