Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2008, 22:36   #4
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
A co myślicie o wprowadzeniu osi y? Narazie poruszaliśmy się po osi x i z, czego skutkiem był brak możliwości wykonywania skoków. Przykładowo w Podgrodziu denerwowało mnie to, że muszę obejść cały teren, by przejść na drugą stronę płotka, trzeba było go okrążyć...
Przydałoby się też zrobić kilku dodatkowych wzorców ludzi, Elfów i Krasnoludów, bo prawie wszyscy tacy sami, nie sądzicie? Nie mówię, żeby każdy był inny, ale żeby zrobili kilka wzorców i losowe dopasowywanie losowych części ciała czy ubioru (np. jeden ma jeden krój, a drugi inny.. sądzę, że dałoby si to rozwiązać na podstawie losowego dopasowywania elementów) Co o tym sądzicie?
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem