Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2008, 23:05   #1
Dhagar
 
Dhagar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputację
[Kryształy Czasu]

Nie ważne jest czyś rycerz szlachetny, zabójca bezlitosny czy też magią kontrolować się starasz otoczenie. W obliczu największych potęg tego świata, wszystko zdaje się tylko prochem, na drodze wszechświata pędzącego ku nieznanemu. Jedni giną by żyć mogli drudzy, inni się rodzą z wrzaskiem witając nadciągający dzień dla równowagi przeciw charczącym starcom dokonującym żywota. Każdy stara się przetrwać. Czasami jednak szczęście sprzyja odważnym i obdarza ich swymi błogosławieństwami, zmieniając tym samym jego dotychczasowe życie i naprowadza na nową drogę ku nowemu przeznaczeniu.”


Słowa barda przebrzmiewały jeszcze chwilę w karczmie. Po chwili zaś po wnętrzu rozbrzmiały dźwięki melodii i głos śpiewającej kobiety.


http://mp3.teledyski.info/download-c...I2NzcyMDQw.mp3


Gdzieś z boku dał się słyszeć cichy głos dwóch rozmawiających nie zważających na występ bardów.


- Wiesz, co kapłan Piana powiedział do błagającego o pomoc rannego ? - "Nie chcę tu żadnych kłopotów, śmieciu".
- A gdy ten zrozpaczony rzekł - „Przecież to świątynia...”
Usłyszał w odpowiedzi śmiech i słowa: „I co z tego ? Boga nie ma w domu. Pojechał do Gett-warr-garu na wakacje.”


Szybko jednak ucichli pod ponurym wzrokiem jednego z gości...
Noc niosła zaś melodię w dal, gdzie mógł ją usłyszeć spóźniony przechodzień gdyby nie fakt, że konał właśnie w bocznej uliczce z poderżniętym gardłem...



Kryształy Czasu - Przyjemność zawsze po naszej stronie



Witam w mej pierwszej rekrutacji na obecnym forum. W końcu postanowiłem się przemóc i poprowadzić tutaj. To zawsze jakaś odmiana wszak od sesji w rl. Ale nie przedłużając:


Świat – Kryształy Czasu
Ilość graczy – do 4 max
Warunki przyjęcia – karta w pełni wypełniona wedle zasad (coś co niektórzy kochają w KC inni niecierpią) no i przede wszystkim historia bez której postać nie była by pełna.
Poziom postaci 2-3, zależy od historii, dwuprofesyjność dopuszczana jeśli oczywiście będą spełnione warunki oraz urzeknie mnie historia .
Rasy i profesje - wedle podręcznika, choć jak ktoś zainteresowany mam kilka dodatkowych.

Prowadzenie sesji - w storytellingu, choć przy walkach jak najbardziej będą w użyciu kostki, podobnie przy niektórych czynnościach: włamanie, ciche zabójstwo, skok z dachu na dach wozu, wspinaczka z pełną zbroją płytową po ścianie skalnej itp.
Rekrutacja zamknięta zostanie 1-2 grudnia.
Postowanie – 2-3 razy w tygodniu powinienem dać radę.
Opóźnianie – bez podania przyczyn spotka się z karami – atak goblinów, kradzież ekwipunku przez złodziei, choroba postaci, koń łamiący nogę, śmierć. W innym przypadku poczekamy trochę.


Historie wysyłać wraz z kartami postaci na maila: dhagar@o2.pl tudzież pm.
Dostępny na gg najczęściej po godzinie 18, widoczny lub nie.

Aha, nie patrzcie głównie na tytuł tej sesji, która ma być kampanią. U mnie to często bywa mylące .



Człowiek jest, przede wszystkim, czymś, co kieruje się ku przyszłości i ma świadomośc tego, że to robi.
 
__________________
"Nie pytaj, w jaki sposób możesz poświęcić życie w służbie Imperatora. Zapytaj, jak możesz poświęcić swoją śmierć."

Ostatnio edytowane przez Dhagar : 15-11-2008 o 23:11.
Dhagar jest offline