Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2008, 23:05   #1
Dhagar
 
Dhagar's Avatar
 
[Kryształy Czasu]

Nie ważne jest czyś rycerz szlachetny, zabójca bezlitosny czy też magią kontrolować się starasz otoczenie. W obliczu największych potęg tego świata, wszystko zdaje się tylko prochem, na drodze wszechświata pędzącego ku nieznanemu. Jedni giną by żyć mogli drudzy, inni się rodzą z wrzaskiem witając nadciągający dzień dla równowagi przeciw charczącym starcom dokonującym żywota. Każdy stara się przetrwać. Czasami jednak szczęście sprzyja odważnym i obdarza ich swymi błogosławieństwami, zmieniając tym samym jego dotychczasowe życie i naprowadza na nową drogę ku nowemu przeznaczeniu.”


Słowa barda przebrzmiewały jeszcze chwilę w karczmie. Po chwili zaś po wnętrzu rozbrzmiały dźwięki melodii i głos śpiewającej kobiety.


http://mp3.teledyski.info/download-c...I2NzcyMDQw.mp3


Gdzieś z boku dał się słyszeć cichy głos dwóch rozmawiających nie zważających na występ bardów.


- Wiesz, co kapłan Piana powiedział do błagającego o pomoc rannego ? - "Nie chcę tu żadnych kłopotów, śmieciu".
- A gdy ten zrozpaczony rzekł - „Przecież to świątynia...”
Usłyszał w odpowiedzi śmiech i słowa: „I co z tego ? Boga nie ma w domu. Pojechał do Gett-warr-garu na wakacje.”


Szybko jednak ucichli pod ponurym wzrokiem jednego z gości...
Noc niosła zaś melodię w dal, gdzie mógł ją usłyszeć spóźniony przechodzień gdyby nie fakt, że konał właśnie w bocznej uliczce z poderżniętym gardłem...Kryształy Czasu - Przyjemność zawsze po naszej stronieWitam w mej pierwszej rekrutacji na obecnym forum. W końcu postanowiłem się przemóc i poprowadzić tutaj. To zawsze jakaś odmiana wszak od sesji w rl. Ale nie przedłużając:


Świat – Kryształy Czasu
Ilość graczy – do 4 max
Warunki przyjęcia – karta w pełni wypełniona wedle zasad (coś co niektórzy kochają w KC inni niecierpią) no i przede wszystkim historia bez której postać nie była by pełna.
Poziom postaci 2-3, zależy od historii, dwuprofesyjność dopuszczana jeśli oczywiście będą spełnione warunki oraz urzeknie mnie historia .
Rasy i profesje - wedle podręcznika, choć jak ktoś zainteresowany mam kilka dodatkowych.

Prowadzenie sesji - w storytellingu, choć przy walkach jak najbardziej będą w użyciu kostki, podobnie przy niektórych czynnościach: włamanie, ciche zabójstwo, skok z dachu na dach wozu, wspinaczka z pełną zbroją płytową po ścianie skalnej itp.
Rekrutacja zamknięta zostanie 1-2 grudnia.
Postowanie – 2-3 razy w tygodniu powinienem dać radę.
Opóźnianie – bez podania przyczyn spotka się z karami – atak goblinów, kradzież ekwipunku przez złodziei, choroba postaci, koń łamiący nogę, śmierć. W innym przypadku poczekamy trochę.


Historie wysyłać wraz z kartami postaci na maila: dhagar@o2.pl tudzież pm.
Dostępny na gg najczęściej po godzinie 18, widoczny lub nie.

Aha, nie patrzcie głównie na tytuł tej sesji, która ma być kampanią. U mnie to często bywa mylące .Człowiek jest, przede wszystkim, czymś, co kieruje się ku przyszłości i ma świadomośc tego, że to robi.
 
__________________
"Nie pytaj, w jaki sposób możesz poświęcić życie w służbie Imperatora. Zapytaj, jak możesz poświęcić swoją śmierć."

Ostatnio edytowane przez Dhagar : 15-11-2008 o 23:11.
Dhagar jest offline