Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2008, 12:31   #4
copyR
 
copyR's Avatar
 
Reputacja: 1 copyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znany
Powtórzę tutaj za przedmówcami, że oczywiście taki projekt ma sens i szansę na sukces . Bo niby czym szczególnym różni się prowadzenie sesji w FR, Śródziemiu czy inszej Neuroshimie od takowej w świecie M&A? Przecież np. sesje w świecie Tolkiena, gdy każdy zna "Władcę", potrafią obracać się wokół czegoś innego i trzymać przy sobie graczy. Grunt to, jak już wspomniano, ciekawy scenariusz i gracze którym pasują rysunkowe światy.

Z tytułów w ankiecie zaznaczyłem Appleseed, Cowboy Bebop oraz Inne, do których zaliczyłbym:
Nausicaä z Doliny Wiatru - sam już od dłuższego czasu staram się zabrać za rozpisanie przygody w tym uniwersum, ale jakoś nie mogę się przemóc do przelania pomysłów na papier...

wspomnianą już Scrapped Princess - imo ciekawa propozycja dla sesji fantasy. Równie dobrze myślę można by także wziąć pod uwagę Record of Lodoss War.

i jeszcze jedną rzecz - sesję nie tyle w świecie jakiejś konkretnej mangi czy anime, co raczej w ogólnie rysunkowym klimacie. Wiadomo przecież, że sesje to nie sam tekst - tutaj tło stanowiłyby obrazy w klimatach M&A. Taka sesja polegająca na kreatywnym tworzeniu świata, np. jak FANTASY#2, tylko że "animowana"

No to chyba na razie tyle ode mnie. Mam nadzieję, że da się coś z tego zrozumieć
Pozdrawiam,
copyR
 
__________________
"Jeżeli zaczynamy liczyć historię postaci w kartkach pisma maszynowego, to coś tu jest nie tak..."
"Sesja to nie wyścig"

+belive me... if I started murdering people, there would have no one been left

Ostatnio edytowane przez copyR : 16-11-2008 o 12:33.
copyR jest offline