Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2008, 21:26   #9
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
Ja natomiast zaznaczyłem dwie pozycję z listy: Fullmetal Alchemist i Naruto. Sam przymierzałem się do poprowadzenia sesji bazującej na drugim tytule. Uważam, że ma ogromny potencjał, choć problem mogłoby stanowić rozstrzyganie samych walk, które stanowią silną stronę serii anime. Uważam, że poza ich uproszczeniem na zasadzie bardzo szybkich i krwawych potyczek, każde inne rozwiązanie prowadziłoby do dłużyzn.

Jeśli zaś chodzi o inne pozycję to chętnie zagrałbym w świecie Bleach'a, uwielbiam ten tytuł i już dawno chciałem pobiegać sobie z kataną. Może wreszcie załapię się na jakąś sesję.

Są jeszcze dwa tytuły...Berserk i Gantz, które wyjątkowo nadawałyby się na sesje w klimacie hack'n'slasha

Oczywiście oprócz smaczków w takich sesjach, gdzie przykładowo można by spotkać bohaterów danego anime czy mangi, uważam jak najbardziej, że całą resztę można pozmieniać w dowolny sposób.

Na koniec chciałbym wyrazić wielkie ubolewanie, że sesja na podstawie GTO byłaby niegrywalna za bardzo...świat jest niesprawiedliwy
 
mataichi jest offline