Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2008, 17:51   #10
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Powiem tak- w zależności od tego jak odegrasz swą postać jej losy mogą się potoczyć różnie, więc nic nie jest przesądzone. Ale nie gramy w Maga, Wilkołaka czy w Wampira- to ŚM i każdy ma tu swój mroczny cel.

Co zaś do osobnych wątków- z pewnością osobne wątki będą w Preludium. Co zaś do właściwej przygody- przewiduję tu jeden główny wątek będący połączeniem kilku pobocznych.

I jeszcze jedno- wszystkie nadnaturale to nie istoty, które znacie z podręczników. To moje wersje tych istot, mroczne, tajemnicze zaprzeczające temu, co wiecie. Tak uprzedzam...

EDIT: Postanowiłem trochę ułatwić wam zadanie i napisać dokładnie, czego oczekuję po karcie postaci.

Historia powinna zostać opisana przynajmniej na dwie strony. Nie, nie oczekuję nudnego "Urodzony tu i tu, potem przeprowadził się...". Chodzi mi bardziej o osoby, które spotkała postać, uczucia, które do nich żywiła, wydarzenia, których doświadczyła. Jeśli, np: postać miała chłopaka, to powinien w historii znaleźć się akapit dotyczący ich związku, uczuć, psychiki chłopaka. Piszę akapit, ale równie dobrze możecie to rozpisać na kilka akapitów. I tak z każdym ważniejszy epizodem. Rozumiecie?

Opis osobowości także powinien zostać zamieszczony. Tu możecie się ograniczyć do jednego akapitu, ale powinien być obszerny.
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 23-11-2008 o 11:36.
Kaworu jest offline