Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2006, 17:12   #6
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Hej. No to widzę, że 3 osoby ze starego zgłoszenia weszły. Milly, Darken i Glyph. Na inwyt nie czekamy bo przecież załapała się do "12 kroków". Pozostaje jeszcze Memo i kemuri. Kulek - kartę dostałem i jeśli z pozostałej dwójki nikt się nie zgłosi, to wchodzisz do teamu. I nie przejmuj się tym że zaczynasz. Ja też zaczynałem i nadal to robię Doświadczenie w graniu masz, a to najważniejsze. Czekamy zatem dalej. O ile wiem, kemuri zgłosi się na 100% ale Memo nie wiadomo. Co do terminu, to napisałem, że koniec stycznia to ostateczny termin i jest możliwość zaczęcia gry wcześniej. Dzięki za zainteresowanie. Będzie się dobrze grało!
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline