Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2008, 14:41   #1
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
[Rekrutacja Dodatkowa] Serce Nocy

Witam drogich forumowiczów: zarówno graczy, jak również MG z innych sesji! Witam szczególnie serdecznie wszystkich zainteresowanych "Sercem Nocy"
Pragnę zaprosić Was, tak, Was moi drodzy, do mojej sesji

Na początek spróbuję wyjaśnić na czym polega mój problem z sesją. Otóż "Serce Nocy" przechodzi typowy, że tak się wyrażę, "zespół krytycznego braku czasu graczy". Obecnie gram z jednym graczem
Moje obawy polegają na tym, że sesja najzwyczajniej w świecie stanie, a wtedy mam dwie drogi: rzucić ją w diabły, co wielokrotnie miałem ochotę zrobić albo poruszyć niebo i ziemię oraz siedzieć ciągle i śledzić wszystko. Co tyczy się drugiego wyjścia, o ile poruszenie nieba i ziemi jest możliwe, to moje przebywanie na LI bez chwili wytchnienia przechodzi już granicę cudu

Przejdźmy jednak do ilości miejsc wolnych w sesji:
Cóż... Planuję zwerbować najwyżej 6 osób. Całkiem sporo, gdyż szczerze mówiąc spodziewam się najwyżej 2 osób, jednakże byłbym kontent, gdybym widział ich więcej

Jeżeli chodzi o świat, wymagania i takie tam sprawy, to są dostępne w rekrutacji do "Serca Nocy", czyli tutaj:
http://lastinn.info/archiwum-rekruta...erce-nocy.html (Serce Nocy)

Jednakże mam pewne zastrzeżenie. Jakie? Już wyjaśniam. W rekrutacji świat jest w wersji pierwotnej, zaś powstał również świat rozszerzony o Wyspę Pogranicza. Wszystkie informacje na temat świata wraz z własnoręcznie wykonywaną mapą, znajdują się tutaj:
http://lastinn.info/160188-post250.html ([komentarze]Serce Nocy)

To wszystko
Zatem czekam na zgłoszenia
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline