Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2006, 02:05   #9
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Chciałbym rzec, że jesteśmy w komplecie. Jest już 5 osób. Sprawdziłem logowania Memo, którego na forum nie było od ponad miesiąca. Sądzę, że dalsze czekanie nie będzie dobre. Jeszcze jedna osoba się zgłosiła do gry - Redone - ale zdecydowałem, że damy szansę Kulkowi. Nowe osoby na forum powinny mieć możliwość pogrania i spróbowania jak to wygląda. Zatem to byłaby ta piątka właśnie:
Milly
Darken
Glyph
kemuri
Kulek

Redone - nie martw się. Postać podeślesz mi - będzie do wykorzystania. A dla Ciebie przewidziałem inną rolę. Mam nadzieję, że będziesz równie dobrze się bawić.
A co nieszczęśników, którzy zgłosili się na sesję - czekamy jeszcze do powiedzmy środy. A nuż Memo się pojawi. Dlatego drogi Kulku będziesz żył w niepewności, ale obietnica to obietnica. Jednak jeśli do środy nic się nie zmieni - taką piątką zaczynacie. Jednak nie znaczy, że czekamy. Obmyślę koncepcję grupy oraz pogadam z Wami o waszych postaciach. Doszlifujemy je, opiszemy i będziemy mogli ruszać. Za niedługo powinny pojawić się komentarze do sesji, gdzie przedstawię Wam miejsce akcji, co nieco o świecie oraz wszystko to, co chcielibyście wiedzieć o Starym Świecie lub WFRP a wstydzicie się zapytać.
Pamiętajcie, że będzie możliwość spotkania grupy z "12 kroków" - granie przygody na dwóch sesjach, czego jeszcze nie było na forum. O ile losy potoczą się tak, jak planuję. Jednak nie chcę niczego naciągać dlatego nie mogę tego obiecać. Ale jak się uda to będzie coś, czego to forum nie widziało. I to dzięki Wam i ludziom z pierwszej drużyny.
Tyle ode mnie. Kalendarz znacie, poczytajcie jeszcze komentarze do "12 kroków", potem już do naszej sesji i zastanówcie się nad postaciami i ich "ożywieniem". Spójrzcie jak są kreślone w pierwszej przygodzie, jak się odnoszą i wyrażają. Drużyna może i jest trudna i nie wiadomo, co będzie dalej, ale granie postaciami jest tam super. No, ale dość tego offtopu bo przyjdzie mod i mnie upomni
Powiedźcie głośno: "Tu ne cede malis!" i można ruszać.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline