Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2006, 02:05   #9
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Chciałbym rzec, że jesteśmy w komplecie. Jest już 5 osób. Sprawdziłem logowania Memo, którego na forum nie było od ponad miesiąca. Sądzę, że dalsze czekanie nie będzie dobre. Jeszcze jedna osoba się zgłosiła do gry - Redone - ale zdecydowałem, że damy szansę Kulkowi. Nowe osoby na forum powinny mieć możliwość pogrania i spróbowania jak to wygląda. Zatem to byłaby ta piątka właśnie:
Milly
Darken
Glyph
kemuri
Kulek

Redone - nie martw się. Postać podeślesz mi - będzie do wykorzystania. A dla Ciebie przewidziałem inną rolę. Mam nadzieję, że będziesz równie dobrze się bawić.
A co nieszczęśników, którzy zgłosili się na sesję - czekamy jeszcze do powiedzmy środy. A nuż Memo się pojawi. Dlatego drogi Kulku będziesz żył w niepewności, ale obietnica to obietnica. Jednak jeśli do środy nic się nie zmieni - taką piątką zaczynacie. Jednak nie znaczy, że czekamy. Obmyślę koncepcję grupy oraz pogadam z Wami o waszych postaciach. Doszlifujemy je, opiszemy i będziemy mogli ruszać. Za niedługo powinny pojawić się komentarze do sesji, gdzie przedstawię Wam miejsce akcji, co nieco o świecie oraz wszystko to, co chcielibyście wiedzieć o Starym Świecie lub WFRP a wstydzicie się zapytać.
Pamiętajcie, że będzie możliwość spotkania grupy z "12 kroków" - granie przygody na dwóch sesjach, czego jeszcze nie było na forum. O ile losy potoczą się tak, jak planuję. Jednak nie chcę niczego naciągać dlatego nie mogę tego obiecać. Ale jak się uda to będzie coś, czego to forum nie widziało. I to dzięki Wam i ludziom z pierwszej drużyny.
Tyle ode mnie. Kalendarz znacie, poczytajcie jeszcze komentarze do "12 kroków", potem już do naszej sesji i zastanówcie się nad postaciami i ich "ożywieniem". Spójrzcie jak są kreślone w pierwszej przygodzie, jak się odnoszą i wyrażają. Drużyna może i jest trudna i nie wiadomo, co będzie dalej, ale granie postaciami jest tam super. No, ale dość tego offtopu bo przyjdzie mod i mnie upomni
Powiedźcie głośno: "Tu ne cede malis!" i można ruszać.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline