Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2008, 17:02   #3
Margoth
 
Margoth's Avatar
 
Reputacja: 1 Margoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumny
Nie. Ogólnie lubię takie klimaty, wiesz oglądam horrory, thrillery. Mimo tego po za filmem nic innego horrorowatego nie lubię. Na pomysł wpadłem sam, można powiedzieć impuls taki. Pierw miało to być opowiadanie, dokładnie wczoraj myślałem o czymś takim. Oczywiście pierwsze sceny opowiadania przeniosę na pierwszy `akt` sesji.

Aby już nie pisać `głupich` postów, które nic nie wnoszą:
Nie oglądałem Necromatica, jednak ten wilczy bilet mi imponuje i o niego popytam tu i ówdzie.
Oczywiście za dobre chęci dziękuje, no i za to decenianie. Na pewno ja docenię też Ciebie, niestety jako kibica, ale cóż...

Co jeszcze do natchnień - moment z maską inspirowałem na filmie `Nieznajomi`, gdzie mordercy też nosili maski i nic (z początku) nie mówili.
 

Ostatnio edytowane przez Margoth : 28-11-2008 o 17:19.
Margoth jest offline