Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2008, 11:52   #9
Margoth
 
Margoth's Avatar
 
Reputacja: 1 Margoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumny
darlar, w sesje masz się wczuć w gliniarza! W sklepach trudno o prawdziwą broń, a nielegalnego możesz co najwyżej skuć. Po za tym całość sesji będzie się opierać o śledztwo, nie bieganie po mieście i kupowanie czipsów.
Acha! Zawsze możesz zabić jednego z graczy i po prostu ukraść mu magazynek. Daję wam wolną rękę.

Nimue, mua! Kocham Cię! Zapomniałem o historii. Jednak powtórzę jeszcze raz: myśl i działaj. Logicznym jest, że ogólnie trochę z historii można napisać w tych pkt. Np. Imię: Edward, zyskane po dziadku itp. Zainteresowania: Od dziecka interesował się...

ZBGfromWPC, eee... nie dostałem. Jeśli wysyłałeś na GG to muszę Cię przeprosić. Zjadłem jedną cyfrę.

Oficjalnie `zamykam` możliwość wysyłania KP na gadu, zamiast tego `otwieram` możliwość słania na mój e-mail.

UWAGA! Zostały już tylko dwa miejsca.
 

Ostatnio edytowane przez Margoth : 29-11-2008 o 16:32.
Margoth jest offline