Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2008, 18:33   #3
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Przyznam się, że pierwszy serial jest mi całkowicie nieznany, a co zaś się tyczy drugiego, to niestety, bo o ile twórczość pana Wołoszańskiego jest mi dobrze znana i mam go w wielkiej estymie, ze względu na to, że propaguje historię, to serial mi się nie podobał.

Powody? Kilka czynników, ale przede wszystkim aktorzy, jest to niestety zarzut, który mogę postawić 90% polskich produkcji. Jeżeli w naszym pięknym kraju znajdzie się jakiś "talent", to jest on niemiłosiernie katowany, aż do znudzenia, można oglądać jego twarz. No nie wiem, mnie osobiście to razi i się nie podoba, dlatego przekładam produkcje Made in USA, tam tego problemu nie ma .

Z tym zarzutem wiąże się też obsadzanie aktorów, w rolach do nich nie pasujących. Ja wiem, że oni mogą mieć talent (nie zawsze), ale jednak jakieś zaszufladkowanie się odbywa ... a potem Żak, kojarzony raczej z serialami komediowymi (ewentualnie, z tego, że w Sensacjach XX Wieku grał Hermana Goringa) gra kata SS :>

Jakoś właśnie przez to, nie mogłem się do tego serialu przekonać.
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem