Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2006, 19:55   #1
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
[Kryształy Czasu] Kaprysy losu

Tak, dobrze widzicie, postanawiam jednak spróbować swoich sił jako Mistrz Gry

Rekrutcja jest własciwie zamknięta, ale chciałabym wiedzieć ile osób jest chętnych, więc zgłaszajcie się i przysyłajcie opis swojej postaci. Jeśli nie bedziecie grac teraz, to przechowam was do następnego razu (nauczyłam się tego od Yarota )

Do tej pory zgłosili się:
SHAQER
Nassair
Templarius
Hood

czyli tyle ile przewidywałam osób. Ale jest jeszcze specjalne miejsce dla Yarota, który zawsze jest mile widziane w moich sesjach (więc daj znać Yari czy chcesz grać).

Tak jak jest to napisane, bohaterowie przemierzać będą Orchię. Nie będę się bardzo bawić w mechanikę, więc potrzebne mi jest tylko:
- Historia
- Ogólny zarys ekwipunku (nie bądźmy drobiazgowi )
- Ułomności i zdolności nadprzyrodzone
- dobrze by też było wpisać zawody (każdy może sobie wybrać/wylosować po 4 zawody)

Fajna stronka o Kryształach http://giraff.silesianet.pl/ na której znajdziecie prawie wszystko co wam potrzebne do stworzenia postaci (oprócz niestety zawodów chyba że coś przeoczyłam, dlatego zawody nie są wymagane ale są mile widziane).

Proszę wymienione wyżej osoby o potwierdzenie kandydatury i przesłanie postaci najlepiej do niedzieli, to na początku przyszłego tygodnia ruszyli byśmy z przygodą.

Nie mam żadnych konkretnych wymagań co do postaci. Zróbcie kogoś do 3 poziomu, obojętnej rasy i klasy. Z tego co dotychczas wiem jedna z osób będzie miała dobry charakter, ale to zależy od was jaki chcecie mieć

I to by chyba było na tyle, czekam na postacie od wszystkich zainteresowanych graniem ze mną teraz lub w późniejszym terminie. Wszelkie pytania na PW albo GG (ale do piątku włącznie będę mało na necie, więc będę rzadko odpisywać).

Pozdrawiam, i do zobaczenia na Archipelagu Wielkim!
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline