Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2008, 21:03   #1
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Najsłynniejsza kobieta

Tak ostatnio zastanawiałem się, czego tu jeszcze brakuje A na sporo tematów jest jeszcze do otworzenia także zachęcam do pisania. Pomyślałem jednak, że przydałoby się uaktywnić również panie Jestem pewien, że są jeszcze zainteresowane historią oprócz Milly czy Rudej. To w sumie temat głównie skierowany do pań ale panowie - zachęcam was do wypowiedzi.

Cóż nie przedłużając dłużej chciałem się dowiedzieć, kto wg. was jest najsłynniejszą kobietą, dlaczego waszym zdaniem zasługuje na szacunek ... czy co tam jeszcze uznacie za słuszne .

Jeżeli o mnie chodzi to mimo wszystko będzie to Joanna D'Arc. Za co? Bo była całkiem niezłym strategiem i musiała być charyzmatyczną osobą, żeby poprowadzić armię przeciw Anglikom ... w sumie czyn, który chyba, żadnej kobiecie nie udało się w takim wymiarze powtórzyć i pokazuje, że wszystkie mity o amazonkach ... nie muszą być mitami Poza tym dokonała tego wszystkie, w czasach, w których kobieta, w większości krajów miała naprawdę ciężkie życie ...

A dla was? Czy będzie to jakaś wojowniczka? A może jakaś pisarka czy naukowiec? Jeszcze raz zachęcam do wypowiedzi
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem