Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2006, 20:35   #3
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
Ech, wiedziałam, ze zakładanie najlepszej sukienki w taki dzień nie będzie dobrym pomysłem. Zastanawiam się, czy osoba siedząca obok mnie nie jest jakoś powiązana z gnomem zajmującym miejsce przy barze. Może to jakaś dalsza rodzina. A gnom na dodatek cały czas spogląda na mnie. Muszę strasznie wyglądać w przemoczonej sukience, ale i jemu nie do twarzy w tym płaszczu. Udaję, że liczę krople spadające z krawędzi sukienki, lecz kątem oka cały czas obserwuję stworzenie siedzące niedaleko. Z moich myśli (jakby tu ukryć stalowy biustonosz...) wyrywa mnie głos kobiety siedzącej obok.
A powinnam wiedzieć? Dość dziwnie się zachowuje. Jak chce mnie poderwać to niech się jakoś odezwie odpowiadam z uśmiechem na twarzy.
Poprawiam suknię, po czym unoszę wysoko podbródek i patrzę prosto na gnoma czekając na jego reakcję.
Mam nadzieję, że żadne z rudzielców nie jest czcicielem Hare Potera.
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline