Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2006, 22:09   #17
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Nie będę czekać do środy z zamykaniem rekrutacji. Robię to teraz co powoduje, że do gry wchodzą:

Darken
Milly
Glyph
kemuri
Kulek


Wszystkie osoby przesłały mi postacie i wstępną koncepcję konstrukcji drużyny mam. Zatem teraz oczekujcie PW z moimi ewentualnymi poprawkami do postaci, lekkim przeredagowaniem niektórych aspektów życiorysu i będziemy mogli ruszać. Pewnie jutro pojawi się już komentarz do sesji, gdzie nakreślę tło przygody, miejsce oraz różne ciekawostki. A Wy szykujcie się do gry i dajcie z siebie wszystko. Forum patrzy
Co do osób, które się nie załapały - przy następnej sesji będzie okazja. Jednak muszę dostać od Was postać. Zatem nicramus.Ultima oraz Kamel - podeślijcie mi koncept. Kamelu szkoda że się nie załapałeś, ale w tym naborze było szczególnie ciężko - liczyła się szybkość i odrobinę szczęścia. Zatem następnym razem. Ale liczę na współpracę z Twojej strony, by może jakiś szkic drużynki czy coś takiego Bo nie wiem, czy wiecie, ale Kamel świetnie rysuje, co można zobaczyć w jego avatarku, w mojej prywatnej galerii jest jeden rysunek oraz stworzył postać Łukasza (oczywiście rysunkową) w "Niemym Krzyku". Mam nadzieję, że i do tej przygody coś fajnego narysuje.
Dzięki za zainteresowanie i przygodę czas zacząć. Wstępnie oceniam szansę jej rozpoczęcia w weekend, ale to bardzo ostrożne szacunki - najprawdopodobniej zaś w przyszłym tygodniu.
Vale!!
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline