Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2006, 19:34   #1
Nassair
 
Nassair's Avatar
 
Reputacja: 1 Nassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwu
Trzecia odsłana konkursu forumowego z cyklu "Naj...&

Rozpoczynamy trzecią odsłonę konkursu forumowego z cyklu "Naj..."


Jury konkursu składa się z następujących person:


1. kemuri
2. Sayane
3. inwyt
4. Redone


Oraz jako opiekun grona Jury , jednak tym razem bez prawa do głosowania Nassair.


Tematem tego konkursu jest:


"Naj... Mężczyzna"



Regulamin konkursu:

1. Tematyczność konkursu - co miesiąc inny motyw
2. Każdy użytkownik zgłasza jedna prace na miesiąc
3. Prace zwycięskie wybiera Jury w w/w składzie
4. Zwycięskie prace nie mogą już dalej brać udziału w konkursie, nawet jeśli pasują do innego tematu konkursowego.
5. Członkowie Jury mogą składać prace w konkursie, ale nie mogą na prace przez siebie złożone głosować.
6. Prace własne będą brane pod szczególną uwagę
7. Prace składać należy do 31.01.2006r, wyniki będą ogłoszone na początku lutego.



Ps.
Ponieważ regulamin jest prosty i mogą wystąpić niejasności, w razie potrzeby, proszę kierować do mnie PW. Dodatkowo w szczególnych wypadkach, Jury zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Jury przypomina również że prace własne, zgłaszane przez autorów, będą traktowane "specjalnie".

Aby nie popełnić tego samego błędu, jaki popełniłem podczas pierwszej odsłony konkursu ("Naj... Kobieta"), uprzejmie prosi się, aby prace zgłaszane były tematycznie związane z forum.

Z mojej (Nassair) winy w składzie Jury została pominięta jedna osoba. Błąd ten został wykryty i poprawiony. Niniejszym bardzo Cię przepraszam inwyt i serdecznie witam w gronie Jury.
 
__________________
And then... something happened. I let go.
Lost in oblivion -- dark and silent, and complete.
I found freedom.
Losing all hope was freedom.
Nassair jest offline