Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2008, 23:43   #10
pan Piotruś
 
pan Piotruś's Avatar
 
Reputacja: 1 pan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemu
Jeśli, ktoś decyduje się prowadzić narrację w swoich postach, niechaj robi ją jak chce. Myślę, że ciekawym pomysłem będzie sugerowanie przez mistrza w którą stronę gracz ma tę swoją narrację popchnąć. W ten sposób możnaby calkowicie odwrócić role. Gracze narratują, a mistrz gry tylko decyduje...
Oczywiście jest to ekstremalny pomysł na prowadzenie sesji. Myślę, że póki co zaczniemy od bardziej zbalansowanej wersji (sugestie dwukierunkowe, jako ekspresja decyzyjnego charakteru sesji).
...
Nimue - tylko nie mów, że zmywa w TEJ karczmie. Karczmarz nigdy nie słyszał, by jego pomywaczki śpiewały...
A poważnie odpowiadając - zastanawia mnie czy lepiej byłoby, gdyby każdy mógł poznać koncept postaci, czytając go ot, tu; czy może ukryć go skrzętnie w sferze astralnej i czerpać zeń, kapiąc po troszę gawiedzi, wedle potrzeb?
Obie koncepcje są dobre. Jedna pozwala tworzyć kolejne postaci, jako rozszerzenie i doprawienie wesołej kompaniji. Drugie pozwala zatrzymać asa w rękawie.
Ja skłaniam się ku pierwszemu...
 

Ostatnio edytowane przez pan Piotruś : 09-12-2008 o 23:53. Powód: Nimue
pan Piotruś jest offline