Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2008, 10:59   #2
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Ja zagłosowałam na dwa systemy: Wilkołak: Apokalipsa i Wampir: Maskarada. Nowego Świata Mroku nie znam w sumie wcale, więc trudno mi się wypowiadać czy lubię, czy też nie lubię. Natomiast Wilkołak był moim najpierwsiejszym systemem, w który grałam, na dodatek grałam w niego najdłużej ze wszystkich. Trudno nie mieć do niego sentymentu W Wampira grałam sporo krócej, ale to dzięki niemu zainteresowałam się Anną Rice i ogromny pociąg do istot nocy już zawsze mi towarzyszył od czasu pierwszego zetknięcia się z nimi (jeszcze podczas sesji Wilkołaka). Najulubieńszy ze względu na klimat i niezapomniane przeżycia.

Wspomnę jeszcze o Changelingu. Nigdy nie miałam w ręce podręcznika, ale swojego czasu czytałam o nim bardzo dużo artykułów i byłam pod wielkim wrażeniem tego systemu. Nie można powiedzieć, że to mój ulubiony system, ale myślę, że mógłby się nim stać, gdybym trochę w niego pograła
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem