Wątek: Ostatni Kruk
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2008, 17:22   #6
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Mężczyzna bez słowa wziął świstek do ręki, po czym pobieżnie otaksował go wzrokiem. Przez moment przypatrywał wam się w sposób jakby patrzył na właśnie kupowane bydło, po czym na jego twarzy wykwitł delikatny uśmiech.

- Świetnie. Wybaczcie moje niezręczne pytanie, ale prowadząc interes taki jak ten nie zawsze pamiętam o wszystkich ogłoszeniach, jakie umieszczam w okolicy. Zwłaszcza, że ostatnimi czasy dość pilnie poszukiwaliśmy ludzi do ochron naszych transportów. Jednak przechodząc do sedna, pobieżnie określę wam, co jest problemem, a później oczekuję, ze wy powiecie mi na czym się znacie i dlaczego powinienem was wynająć. Sprawa może nie jest ekstremalnie pilna i delikatna, ale i tak nie zamierzam jej powierzać byle komu. Więc, jak już mówiłem przejdźmy do rzeczy. Waszym potencjalnym zadaniem byłoby odzyskanie pewnego niewolnika z rąk bandytów, którzy go porwali. Z góry odpowiadając na pytanie , dlaczego ktoś miałby porywać niewolnika, powiem iż był ubrany nietypowo. Konkretnie był ubrany bardziej jak szlachcic niż niewolnik. Miał być dostarczony do pewnego konkretnego dworu, którego właścicielka khem… khem… nie lubi gdy jej służba wygląda niczym wyciągnięci z rynsztoka obwiesie, nie życzyła sobie także by jej towar nosił ślady kajdan, więc nie był skuty. Szczegóły dotyczące miejsca kradzieży określę, jeśli zdecyduję się na wasze usługi. Teraz więc chciałbym z wami porozmawiać o tym co potraficie. Rzecz jasna rozumiem iż jako fachowcy zapewne nie lubicie dzielić się swoim sekretami z innymi, więc proponuję rozmowę na osobności w oddzielnym pomieszczeniu. Gdybyście jednak okazali się nie do końca uczciwi i w jakikolwiek sposób próbowali zaszkodzić mnie lub faktorii, to wiedzcie że nie wyjdziecie wtedy stąd żywi. – Uśmiech nie znikał z twarzy kupca. - Więc kto pierwszy? -
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline